Hľadajte riešenia
pre svoje problémy s niekym
kto vás pri tom sprevádza

Slider

Hľadajte riešenia
pre svoje problémy s niekym
kto vás pri tom sprevádza

Uvoľnite sa pri tónoch spievajúcivh mí

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVO

Vyštudovala som psychológiu a Geštalt terapiu. Pracovala som na psychiatrickej klinike, ako aj v dennom stacionári s pacientmi s psychickými poruchami. Roky som pôsobila v medzinárodnej škole, kde som organizačne zastrešovala rôzne aktivity pre deti. V poradenskej práci som stretávala ľudí z rôznych sociálnych skupín, ktorí sa kvôli finančným problémom ocitali v neľahkých životných situáciách. Aj keď som pracovala v rôznych oblastiach, vždy to zahŕňalo aj určité psychologické poradenstvo. Dlhé roky som vrcholovo športovala a denne bola nastavená na výkon v škole, na tréningu, na pretekoch s minimálnou príležitosťou to balansovať. Poznala som v živote veľa rôznych stresových situácií, nepohôd, či už vlastných alebo tých, ktorí počas mojej psychologickej praxe vyhľadali moju pomoc. Počas psychologického poradenstva sa rozprávame s niekým, kto má skúsenosti a pomôže nám z rôznych strán mať náhľad a odstup od problémov, v ktorých sme ponorení. Učíme sa identifikovať svoje možnosti ako si s problémami poradiť. Je veľmi povzbudzujúci pocit, že s tým nemusíme zostávať sami. Je to aj moja vlastná skúsenosť a som za tú možnosť doteraz vďačná.

Doba trvania 1h
Cena: 40 €

BASIC TRUST COACHING

Tieto stretnutia sú o pradôvere v seba samého, vo vlastný život, ktorá je nám prirodzená a ešte tak viditeľná, keď sme malí. A ako sa pod vonkajšími vplyvmi postupne od nej vzďaľujeme, strácame istotu vo vlastné schopnosti, vo svoje talenty, zvedavosť a kreativitu, ktorými ako deti neraz prekvapujeme a rozosmejeme svet dospelých, nenápadne opúšťame.

Naučíme sa dominantne žiť skôr naše problémy a ťažkosti, a to pekné, dobré, radostné sa stáva zabudnutou samozrejmosťou.

Traumy, ťažké životné situácie, ktoré sme prežili, môžeme vybalansovať ich porozumením a transformovať ich podľa:
“Čo ma nezabilo, to ma posilnilo”.

Radostné, pozitívne, povzbudzujúce zážitky si potrebujeme pripomínať, aby sme ich mohli mať spolu s tými náročnými vedome ako zdroje našej vnútornej sily, pretože nám pomáhajú kvalitnejšie žiť.

“Zvuková masáž mi poskytla hlboké uvoľnenie až „do morku kostí“ s pocitom uzemnenia a súčasne celostnej harmonizácie, príjemný až meditatívny zážitok. Vnímala som, že pri zvuku rezonovali aj moje zraniteľné miesta na tele, ktoré potrebovali spevniť a doplniť energiu. Opakované sedenia mi priniesli pocit celkovej regenerácie a vitality. Vrelo odporúčam všetkým prepracovaným a vyčerpaným ľuďom. “

– Jana Vránová –
psychiatrička

“Zvuková terapia “spievajúcimi” misami mi na moje veľké prekvapenie priniesla absolútne fyzické i duševné uvoľnenie, príjemný emocionálny zážitok, pocit ľahkosti a celkovej regenerácie, ktorý pretrvával počas celého dňa. Je iba ľudsky prirodzené, že to, čo je príjemné, chceme prežiť znovu a opakovane. “

– Vlasta Jaksicsová –
historička

“Absolvoval som niekoľko terapií a po každej som zostal vždy veľmi milo prekvapený, aký silný ozdravný proces to na moje telo, ale i dušu malo. Celé moje telo bolo doslova zaplavené vibráciami, ktoré ma harmonizovali a niektoré blokády v svalových tkanivách sa roztápali. Moje vnímanie jednoty so sebou samým sa posilnil.”

– Róbert Gašparík-
hudobný skladateľ