PETER HESS®

AKADÉMIA SLOVENSKO

Spievajúca misa, ktorá vás
denne láka na chvíľu sa zastaviť

Slider

Spievajúca misa, ktorá vás
denne láka na chvíľu sa zastaviť

Uvoľnite sa pri tónoch spievajúcivh mí

PREDAJ - SPIEVAJÚCE MISY A GONGY

spievajúce misy a gongy predaj

Názov tibetské misy, alebo spievajúce misy, zaužívaný v západných krajinách, pravdepodobne pochádza z pôvodných tibetských liečebných ceremónií a tanečných rituálov, kde sa takéto nástroje používali.

Peter Hess® terapeutické, spievajúce misy sú originálne misy vytvorené pre Peter Hess® zvukovú terapiu, zvukovú masáž, ktorá je holistická, západná metóda vyvinutá Petrom Hessom.

Na tento účel vyvíjal misy rôznej velkosti a tvaru, podľa svojho určenia. Inšpiroval sa na svojich cestách v Ázii, kde sa dodnes  používajú pri meditáciách, pri rôznych rituáloch a v chrámoch.

Peter Hess® spievajúce misy sú zložené z vysoko kvalitného bronzu s pridaním ďalších kovov. Sú ručne vyrábané v Nepále vo fair trade podmienkach a následne kontrolované nemeckými odborníkmi.

spievajúce misy a gongy predaj

Na predaj sa dostanú len tie, ktoré prejdú prístrojovou kontrolou kvality čistoty zvuku, rezonancie ako aj vzhľadu.

Je ich niekoľko druhov, každá má svoje špecifické určenie. Dajú sa využiť pri
zvukovej terapii, zvukovej masáži, ako aj pri relaxáciách, keď samostatne alebo v spoločnosti iných nástrojov, ako napr. gongu, navodia príjemnú, upokojujúcu atmosféru.

Peter Hess® spievajúce, terapeutické misy sa využívajú v rôznych profesiách, všade tam, kde potrebujeme naladiť telo, myseľ a dušu na spomalenie, upokojenie, vytvoriť atmosféru pre kreativitu a inšpiráciu.

Alebo len doma, súkromne pre svoje potešenie a užívať si krásne tóny a následnú rezonanciu na svojom tele.

Pri Peter Hess®zvukovej terapii, zvukovej masáži sa často používa aj čínsky, chrámový Tam tam gong ako aj Feng gong. Sú taktiež ručne vyrábané v rôznych veľkostiach.

“Vedieť spomaliť, zastaviť sa a načerpať energiu, aby som mohla efektívne fungovať a zvládať všetko, čo mi život prinesie, je pre mňa častokrát výzvou. Pri zvuku gongu a spievajúcich mís, ktoré sú mocné a hlboké, dokážem uvoľniť telo a upokojiť svoju myseľ.”

– Katuš Hromádková –
office a marketing manager

“Gongovú relaxáciu som zažila viackrát vnútri aj vonku, v malej aj väčšej skupine. Vždy sa na ňu nesmierne teším a vždy je to pre mňa nádherný zážitok, chodím odtiaľ ako znovuzrodená a krásne odpočinutá.”

– Jana Čahojová –
učiteľka jogy a prekladateľka

“Zvuková terapia pre mňa znamená čas relaxácie, kedy sa úplne uvoľním a odpočívam. Je to aj forma psychohygieny od pracovného života. Milujem, keď sa rozozvučia zvuky misiek a začne mi nabiehať pocit ľahkosti, akoby som sa vznášala. Po terapii mám pocit veľmi účinnej regenerácie.”

– Eva Rovenská –
chirurgička